LPhard spol. s r. o.

Sloučení společností PODA a.s. a COMA s.r.o.
Publikováno: Monday, 08.10. 2018 - 15:28:46
Téma: Internet


Společnosti COMA s.r.o. a PODA a.s. se 1.10. 2018 sloučí. Touto fúzí COMA s.r.o. zaniká a poskytovatelem datových a telko služeb bude nástupnická společnost PODA a.s.Tímto dnem se uživatelé sítě UNET stanou součástí rodiny téměř 100 tisíc spokojených klientů společnosti PODA a.s. Naše záměry co nejdříve masivně investovat do rozvoje sítí a služeb v regionu východních Čech jim přinesou rychlejší a kvalitnější telekomunikační služby.

Od 1. října 2018 dochází k těmto skutečnostem:

  • všechny faktury budou vystavovány pod hlavičkou společnosti PODA a.s.
  • čísla bankovních účtů pro zasílání plateb za služby se nemění
  • byla zavedena nová zákaznická linka 703 730 730
  • pro případ emailových dotazů je k dispozici adresa info-podpora@poda.cz
  • servisní partner pro technickou podporu klientů se nemění
  • web www.unet.cz je dále k dispozici
PODA a.s. je významným poskytovatelem telekomunikačních služeb a spojením obou společností vznikl silný operátor s pokrytím významné části České republiky. Vzájemné obohacení na technické a obchodní úrovni umožní rozsáhlejší investice do infrastruktury a zvyšování kvality i rozsahu poskytovaných služeb. Naším cílem je poskytovat kvalitní služby, jako je připojení k internetu a postupně, v závislosti na dostupné technologii, také TV vysílání, pevné i mobilní telefonní spojení a další doplňkové služby.
Aktuálně rozjíždíme celou řadu investic a vylepšení pro zajištění rychlejších a kvalitnějších služeb pro Vás a těšíme se na spolupráci s Vámi.
Součástí připravovaných změn jsou i změny loga, internetových stránek a dalších komunikačních prostředků, se kterými se budete v blízké budoucnosti setkávat. Nová vizuální identita se postupně dotkne i vašich servisních partnerů. Vaše známé logo UNET se postupně promění v PODU.
Velmi si vážíme přízně našich stálých zákazníků, kteří pravidelně a opakovaně nakupují naše služby a rádi je odměňujeme za věrnost. I Vám rádi nabídneme začátkem příštího roku účast ve Věrnostním programu PODA pro naše klienty.
Co teď musíte udělat?
I když jsme Vás zahrnuli mnoha informacemi, Vy nemusíte udělat nic. Všechno vyřídíme za vás. Pokud byste přece jen potřebovali v něčem poradit a máte raději osobní kontakt, jsme Vám stále a rádi k dispozici na pobočce v Poličce, Masarykova 8. nebo na tel. čísle naší zákaznické linky 703 730 730.
Věříme, že nám zachováte přízeň a těšíme se na další spolupráci s Vámi.Tento článek si můžete přečíst na webu LPhard spol. s r. o.
https://www.lphard.cz

Tento článek najdete na adrese:
https://www.lphard.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=198