Hlavni stranka LPhard
  LPhard spol. s r. o. Choceň +18.25 °C 
Hlavní menu
· HOME
· 
· Kontakty
· Dokumenty
· Ke stažení
· WWW teploměr
Zákaznický servis INTERNET
·  Webmail LPhard
·  Webmail UNET
·  Odběr dat UNET
·  Internet Choceň
Sponzorujeme
·  Cykloklub Bendl
·  HC Spartak Choceň
·  Cykloturistika Praděd 180 mil
Vyhledávání ve článcích


Pokročilé vyhledávání
Ankety
Používáte Internet pro získávání informací o počasí ?

Každý den
Zhruba týdně
Občas
Minimálně
Ne
A to jde ?Výsledky
Další ankety

Účastníků: 689
Komentářů: 0
Říjen měsíc antiviru NOD32
Autor: god - Tuesday, 03.10. 2006 - 10:23:39
Téma: LPhard

Chraňte si svá data! Až šest z deseti počítačů je vystaveno riziku ztráty či poškození dat.

V říjnu je možno koupit u partnerů firmy ESET (a tím jsme i my) špičkový antivir NOD32 za akční cenu 1100 Kč / roční popř. 1500 Kč / dvouletá licence.

Ceny jsou uvedeny bez DPH a platí v období 1 až 31. října.

Nechcete kupovat zajíce v pytli ? Stáhněte si zkušební verzi.Až 65 %domácích uživatelů internetu a antivirových programů se neaktualizuje svůj software a vystavuje se tak obrovskému nebezpečí internetových útoků. Vyplývá to z průzkumu, který pro společnost ESET ralizovala agentura Harris Interactive® na americkém trhu.

Výsledky překvapily i IT specialisty, podle Harris Interactive® většina uživatelů antivirových systémů svůj bezpečnostní software vůbec neaktializují. Přitom tento způsob reaktivní ochrany se výraznou mírou podílí na schopnosti antivirového systému chránit data svých uživatelů.

Domácí uživatelé by měli být při práci s internetem ve stavu pohotovosti. Z deseti uživatelů totiž najdeme až šest lidí, kteří aktualizace odkládají a vystavují se tak množství útoků z internetu. Průzkum odhaluje pohled na nesmírnou naivitu současných počítačových uživatelů z hlediska bezpečnosti při práci v síti. „Překvapením byl i velký podíl lidí, kteří sice mají antivirový systém, ale vůbec nevyužívají aktualizace. Tito uživatelé často hlásili problém s viry, červy a podobnými škodlivými programy. I přesto vyjádřili spokojenost se svým antivirem,“ komentoval výsledky průzkumu pro společnost ESET Andreas Marx, představitel nazávislého projektu antivirových programů, AV-Test.org .

„Výzkum ukázal, že většina uživatelů má při pohybování se v síti falešný pocit bezpečí,“ řekl Michal Trnka, marketingový ředitel společnosti ESET na Slovensku. Aktualizace systému ESET NOD32 je automatická, uživatele nijak neobtěžuje, nevyžaduje ani jeho spolupráci. Odborníci společnosti ESET na základě průzkumu Harris Interactive® nabádají k včasné obezřetnosti při používání internetu, protože ten bohužel není bezpečným místem. Nechráněný přístup znamená téměř riziko škody na datech běžných uživatelů, čemu ve skutečnosti může zabránit jen kvalitní antivirové řešení.

Informovanosti o stavu ohrožení počítačů aktuálními viry, červy a pod. chce společnost ESET přispět svou novou službou na svých internetových stránkách. Na www.eset.eu/cz/virus-info najdou zájemci podrobné informace o stavu ohrožení svých počítačů.

Použité údaje jsou z průzkumu společnosti Harris Interactive®. Průzkum byl použit na vzorku 2079 dospělých občanů USA ve věku 18 a víc roků. Sponzorem průzkumu byla společnost ESET.

(článek převzat z www.eset.cz)


 
Související odkazy
· Více o tématu LPhard
· Další články od autora god


Nejčtenější článek na téma LPhard:
fayn - telefonování přes Internet zdarma

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

"Říjen měsíc antiviru NOD32" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistrujte se.
LPhard spol. s r. o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.10 sekund